Соціальні проекти та програми

Соціальний напрям - одне з ключових в стратегії розвитку нашої компанії.

Компанія пропонує хороші умови праці, а рівень заробітної плати наших працівників перевищує середні показники по галузі.

В рамках соціальної відповідальності бізнесу, ми орієнтовані на поліпшення умов життя людей в населених пунктах, де працює наша компанія.

Взявши за основу загальносвітові принципи ведення бізнесу, ми займаємо активну позицію в реалізації соціальних проектів міста та області.

В рамках своєї соціальної політики ми реалізовували і продовжуємо успішно реалізовувати кілька спонсорських і благодійних проектів

Другий рік поспіль компанія «ЄВРОТЕРМИНАЛ» - стає спосором легендарної одеської велосоткі - Міжнародного велораллі «100 кілометрів по Поясу Слави за 10 годин», приуроченого до Дня визволення міста від фашистських загарбників.


З року в рік збільшується кількість учасників ралі з-за кордону. У цьому році в «сотці» брали участь спортсмени з Китаю, Німеччини, Польщі, Молдови, Білорусі. Всього на старт, за попередніми підрахунками, вийшли близько 2 тис. велосипедистів і 200 учасників пішохідного переходу по Поясу Слави.

Другий рік поспіль компанія «Євротерминал» виступає спонсором одного з найяскравіших культурних подій міста - Міжнародного музичного фестивалю «Золоті скрипки Одеси».


У фестивалях беруть участь солісти, скрипалі-віртуози, лауреати міжнародних конкурсів - нащадки одеських музикантів з усього світу.


Фестиваль покликаний привернути до Одеси талановитих музикантів, диригентів і композиторів з різних країн, популяризувати скрипкові школи в Одесі, залучити молодих людей до музики

контакти
Зворотній зв'язок